O nas


Kilka słów o nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, udostępniamy produkty mające sprostać wymaganiom panującym na rynku pracy. Oddajemy w Państwa ręce serwis internetowy, oraz aplikację mobilną tests4job, która pomoże w zdobyciu wymarzonej pracy. Zespół tests4job tworzą praktycy, którzy w swojej karierze zawodowej niejednokrotnie stykali się z testami rekrutacyjnymi. Serwis tests4job powstał, by podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Tests4job daje Państwu możliwość przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej i udostępnia cenne wskazówki, jak należy podejść do tego typu zadań. Na naszej stronie www.tests4job.pl oraz w aplikacji mobilnej oferujemy dostęp do testów werbalnych, logicznych oraz analitycznych. 

Kilka słów o naszych klientach
Serwis tests4job jest przeznaczony dla osób, które poszukują pracy lub pragną zmienić swoją obecną posadę. Jeśli jeszcze nie zostałeś zaproszony na rozmowę o pracę to tym bardziej testy są dla Ciebie. Jeśli jesteś HR-owcem i szukasz ciekawych pomysłów na przeprowadzenie rekrutacji, również zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Lepsze przygotowanie pozwala osiągnąć lepsze wyniki.
Kilka słów o testach

Serwis oferuje trzy kategorie testów, które pomogą ulepszyć umiejętności logicznego, analitycznego oraz werbalnego myślenia. W każdej kategorii znajduje się 8 testów składających się z 15 pytań. W sumie serwis zawiera 360 zadań! Przechodząc przez wszystkie, na pewno nabierzesz wprawy i zdobędziesz upragnione umiejętności. Każdy test można rozwiązywać z zegarem, który pozwoli poczuć się jak na prawdziwej rozmowie kwalifikacyjnej, oswoić stres, nabyć doświadczenia i umiejętności. Funkcja "wyłączonego zegara" pozwala na spokojne przeanalizowanie każdego z zadań.